na uvodni stránku www.SuperKoncerty.cz
facebook
SUPERKONCERTY NA FACEBOOKU
CHCI DOSTÁVAT NOVINKY MAILEM
Zobrazit fotografie z fotogalerie - Dětský den v Ústí nad Labem 2018 V sobotu 2.6.2018 jsme uspořádali největší Dětský den v Ústí nad Labem v Městských sadech, kde se z celou dobu přišlo podívat cca 2000 návštěvníků.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - Ústecké slavnosti 2017 V sobotu 24. června se uskutečnily další velmi úspěšné Ústecké slavnosti a to v Městských sadech v Ústí nad Labem. Návštěvník čekal velmi bohatý hudební program, kde ze zpěváků účinkovali Bohuš Matuš, Sabina Křováková, Vašek Noid Bárta, Jarek Filgas a z hudebních skupin Wanastovi Vjecy revival a Kabát revival. Nechybělo rytířské vystoupení, atrakce pro děti, nafukovací skákací hrady, 3D střelnice, malování na obličej, bohaté občerstvení a oblíbený fotokoutek. Vstupné bylo zdarma.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND Ve středu 22.3.2017 opět navštívil nadaný zpěvák a herec Vojta Dyk se svým orchestrem B-side band město Ústí nad Labem. Nový stage design evokoval pro diváky koncertu návštěvu baru. Za barem přímo na pódiu byl v rámci show barman, který míchal koktejly.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - ORCHESTR VÁCLAVA HYBŠE & DUO KAMELIE V sobotu 10.12.2016 se uskutečnil Vánoční koncert Orchestru Václava Habše. Hlavním hostem „Vánočního koncertu 2016“ budou dvě zpěvačky, které působí na scéně pop music již 35 let a celou dobu tvoří pevné seskupení – DUO KAMÉLIE – Hana BUŠTÍKOVÁ a Dana VLKOVÁ. Jejich vystoupení doplní čtveřice mladých talentovaných zpěváků – Barbora FIALOVÁ, Sabina OLIJVE, Tomáš JEŘÁBEK a Štěpán PILLER.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MICHAL DAVID - NAROZENINOVÝ KONCERT V ÚSTÍ NAD LABEM 2016 Michal David oslavil své narozeniny velkolepým koncertem 24.6.2016 v Letním kině v Ústí nad Labem. Jeho hosty byla Olga Lounová a DAMICHI. Oslavit narozeniny Michala Davida přišlo na 7000 návštěvníků.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - DĚTSKÝ DEN 2016 Nejoblíbenější a nejnavštěvovanější Dětský den v Ústí nad Labem se konal v sobotu 4.6.2016 v Městských sadech, kde prošlo kolem 5000 návštěvníků. A program byl opět bohatý, kromě Bořka stavitele, kouzelníka Richarda Nedvěda a Sváťova dividla zazpíval i Michal David revival a i skupina Koťata. Dále si děti mohli zasoutěžit v nejrůznějších disciplínách, skládat obří puzzle a vidět ukázky policejních psů, zdravotní výcvik, ukázku zbraní, slaňování atd. Letos opět nemohly chybět kolotoče, houpačky, skákací hrady a stánky s občerstvením.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - FESTIVAL CESTA K NÁM 2016 V pátek 3.6.2016 se konal již 12. ročník oblíbeného festivalu Cesta k nám a to tradičně v Městských sadech v Ústí nad Labem. Celým festivalem provázel a zároveň zakouzlil kouzelník Grino. Hlavním hostem byl zpěvák Pepa Melen.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - REPREZENTAČNÍ PLES ÚSTECKÉHO KRAJE 2016 V litoměřickém Domě kultury se v sobotu 12. března uskutečnil XIII. reprezentační ples Ústeckého kraje, na kterém vystoupili hudební hosté v čele s Michalem Davidem, Ilonou Csákovou či Petrem Rezkem. Své umění předvedla taneční skupina Freedom z Ústí nad Labem a místní vinaři. Celý večer moderoval Petr Vondráček.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - INFLAGRANTI A PEPA VOJTEK - ÚSTÍ NAD LABEM 2015 Smyčcové trio INFLAGRANTI přijelo v pondělí 21.12.2015 na svůj Vánoční koncert do ústeckého Domu kultury. Trio tvoří tří krásné a křehké muzikantky, a ty si na turné přizvaly skutečného rockera. S hudebnicemi vystoupil jako host zpěvák kapely Kabát Pepa Vojtek.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MICHAL DAVID - LIBEREC - 2015 Jeden z nejpopulárnějších českých hudebníků, hitmaker Michal David, přijel do Liberce při své aktuální koncertní šňůře nazvané Britterm Tour 2015. Turné zahrnovalo dohromady sedm koncertů. Zahájilo se v úterý 1. prosince v Pardubicích, přes Plzeň, České Budějovice, Brno, Ostravu a Zlín až do vyvrcholení celé šňůry 12. prosince velkým koncertem v Liberci. Velký koncert nazvaný Bláznivá noc nabídl fanouškům Michala Davida jeho největší hity v nových discoúpravách a v moderním soudobém soundu.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - SELSKÉ SLAVNOSTI 2015 - ROUDNICE NAD LABEM V sobotu 13.6.2015 se uskutečnil již třetí ročník oblíbených Selských slavností na zámku v Roudnici nad Labem. Na 3000 návštěvníků mohlo vidět a slyšet zpívat Daniela Hůlku, písničkáře Petra Lüftnera, dobovou kapelu Bohemian Bards, cimbálovku z Liberce a Waldemara Matušku revival. Na své si přišli i obdivovatelé starých traktorů a zemědělské techniky a děti uvítali kolotoče, skákací hrady a další atrakce.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - DĚTSKÝ DEN 2015 Velkolepý a největší Dětský den v Ústí nad Labem se uskutečnil 1.9.2015 v Městských sadech. Na 3000 dětí si mohli vyzkoušet býti farmářem v Dětské farmě a získat certifikát, Sváťovo dividlo nesmělo chybět a velkým překvapením byl živý tyranosaurus. Zazpíval také dětský sbor Koťata. Pro děti byly připraveny nejrůznější atrakce, soutěže, kolotoče i skákací hrady.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MUZIKÁL KLEOPATRA - TŘINEC - 2015 Vyprodaná WERK Arena v Třinci byla svědkem jedinečné podívané Muzikálu Kleopatra v hlavních rolích s Danem Hůlkou, Kamilou Nývltovou, Mariánem Vojtko a Tomášem Traplem. Muzikál proběhl 22.5.2015 od 19 hodin.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MUZIKÁL DRACULA - PARDUBICE, LIBEREC - 2015 Velkolepé oslavy dvaceti let muzikálu století - Dracula, probíhají v roce 2015. A právě na dvou oficiálních předpremiérách jste mohli díky Superkoncerty.cz být také. Uskutečnily se 21.2.2015 v Tipsport Areně v Pardubicích a 24.2.2015 v Home Credit Areně v Liberci. Obě předpremiéry byly pojaty velkolepě. Divákům se v hlavní roli představil Daniel Hůlka. Kromě něj se mohli návštěvníci potěšit zpěvem Kamily Nývltové, Leony Machálkové, Tomáše Trapla, Josefa Vágnera, Olgy Lounové, Jany Zenáhlíkové či Martina Pošty. Nové nastudování má na svědomí režisér Filip Renč. Právě muzikál Dracula odstartoval v roce 1995 muzikálový boom v českých zemích. Tenkrát se hrál v pražském Kongresovém centru.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - GLENN MILLER ORCHESTRA - ÚSTÍ NAD LABEM 2015 Jeden z nejslavnějších swingových big bandů světa, evropská verze Glenn Miller Orchestra (GMO), po dvou letech opět bavil Ústí nad Labem a to 5.1.2015. Nabitý velký sál DK Ústí opět slyšel slavné evergreeny jako Moonlight Serenade, Little Brown Jug, Pennsylvania 6-5000, In The Mood, Sweet Georgia Brown, Over the Rainbow a další.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MICHAL DAVID - ÚSTÍ NAD LABEM 2014 Michalu Davidovi se 12.9.2014 podařilo naplnit letní kino v Ústí nad Labem k prasknutí. I přes chladné počasí a hlášený déšť, vyčkávající neustále na svoji příležitost skropit tisíce fanynek studenou sprchou, připravené deštníky byly použity pouze jako choreografická pomůcka v jednom z Michalových hitů. Koncert dopadl výborně, diváci spokojeni a i muzikanti zářili, protože před plným hledištěm se prostě hraje úplně jinak.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MICHAL DAVID - KONOPIŠTĚ 2014 Koncert populárního zpěváka Michala Davida proběhl v sobotu 21. června v přírodním amfiteátru na Konopišti. Michal David je úspěšný zpěvák i hudební skladatel, jeho hity stále baví prakticky všechny generace. V české populární hudbě se pohybuje od 80. let minulého století. Koncert zahájil známý moderátor z rádia Kiss Martin Hájek velkolepou diskotékou, kde byla možnost soutěžit o zajímavé ceny. Dále rozjel ohnivou barmanskou show Karel "PLYŠÁK" Frýd. Michal David si pozval finalistku Hlasu Československa Vendulu Příhodovou. Zpěváka doprovázel soubor M. David Band, který s ním spolupracuje pěknou řádku let a dvě vokalistky.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - SELSKÉ SLAVNOSTI A ROUDNICKÝ KOŠT - ROUDNICE NAD LABEM 2014 V sobotu 14. června se konal 2. ročník SELSKÝCH SLAVNOSTÍ, s atrakcemi pro děti, kulinářskými stánky, ale hlavně s bohatým kulturním programem, který vyvrcholil koncertem Václava Neckáře. To byl pro veřejnost další důvod, proč strávit příjemný den v prostorách roudnické dominanty. Slavnosti se konali pod záštitou hejtmana Oldřicha Bubeníčka a za podpory Ústeckého kraje. Návštěvníci Roudnického koštu měli jedinečnou možnost ochutnat a objevit vína a vinaře z litoměřické a mělnické vinařské podoblasti. Akce dokázala milovníkům vína, že i v Čechách se vyrábějí velice kvalitní a zajímavá vína. V průběhu koštu se konaly prohlídky roudnického vinařství a románského hradu z 12. století. Během koštu proběhla i anketa o titul Vinař Roudnického koštu.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - DĚTSKÝ DEN - ÚSTÍ NAD LABEM Dětský den již tradičně patřil všem dětem. V neděli 1.6.2014 se Městské sady v Ústí nad Labem rozzářily štěstím těch nejmenších z nás. Dětská olympiáda, kolotoče, houpačky, skákací hrady, skluzavky, malování na obličej a spousty další zábavy, soutěží a her o zajímavé ceny. Mezi hosty byl Michal David revival, Sváťovo dividlo a roztleskávačky Dolphins Cheerleaders.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - Festival Cesta k nám, 10. ročník V sobotu 31.5.2014 se konal již 10. ročník festivalu Cesta k nám. A protože byl tento ročník jubilejní, sluníčko se rozhodlo vykouknout na svět a prozářit vystoupení jednotlivých souborů z deseti zařízení v Ústeckém kraji. Pro všechny, účinkující a návštěvníky byla připravena spousta doprovodných programů hlavně pro děti, nechyběly ani skákací hrady, kolotoče, houpačky, střelnice, malování na obličej, ani různé stánky se soutěžemi, záchranáři Ústeckého kraje a Policie ČR a stánky s občerstvením. Festivalu Cesta k nám se zúčastnila řada sociálních zařízení Ústeckého kraje. Jako hosté se na festivale představila taneční skupina Bílý zajíc Libochovice s ukázkami Line Dance, všechny přišel pozdravit zpěvák Josef Vágner, který měl veliký úspěch a vystoupení skupiny The Tap Tap – kapela složená z tělesně postižených studentů a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu. Celý festival moderovala Inka Rybářová s klaunem Rybkou. Na akci se dobře bavilo téměř na 2000 lidiček. Akce se podařila, počasí skvělé, nálada účinkujících bezvadná.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MICHAL DAVID - PÍSEK 2014 Fanoušci Michala Davida zaplnili 15.5.2014 Sokolovský Zimní stadion v Písku a užívali si skvělý mejdan. Zazněly známé písně největšího českého hitmakera, které spestřila i titulní píseň z muzikálu Kleopatra - Teď Královnou jsem já v podání jedné z vokalistek.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - PARTIČKA - ÚSTÍ NAD LABEM - 2014 I do třetice dorazila 28.4.2014 známá televizní show Partička do Ústí nad Labem a pobavila vyprodaný Dům kultury. Známou čtveřici bavičů Geňu, Suchoše, Ondru a Igora doprovázel na klávesy Dalibor Gondík a pořad režíroval Jakub Kohák.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MICHAL DAVID - SOKOLOV 2014 Fanoušci Michala Davida zaplnili 28.4.2014 Sokolovský Zimní stadion a užívali si skvělý mejdan. Zazněly známé písně největšího českého hitmakera, které spestřila i titulní píseň z muzikálu Kleopatra - Teď Královnou jsem já v podání jedné z vokalistek.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MUZIKÁL KLEOPATRA PARDUBICE 2014 Přes 3000 návštěvníků se přišlo podívat na jeden z nejoblíbenějších muzikálů u nás - Muzikál Kleopatra, který se konal v pátek 4.4.2014 v ČEZ areně v Pardubicích. Byla to jedinečná podívaná a vynikající pěvecké výkony Kamily Nývltové (Kleopatra), Mariana Vojtka (Caesar) a Josefa Vojtka (Antonius).
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MIROSLAV DONUTIL - ÚSTÍ NAD LABEM 2013 Populární herec a bavič Miroslav Donutil navštívil 8.října 2013 Dům kultury v Ústí nad Labem se svým pořadem Na kus řeči. Hostem byla MISS 2010 a zpěvačka Jitka Válková. Oba umělci pobavili a rozesmáli celé publikum.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - KONCERT MICHALA DAVIDA - ŽATEC 2013 Koncert populárního zpěváka Michala Davida proběhl v sobotu 31. srpna v letním kině v Žatci. Hudebník ve městě symbolicky ukončil prázdniny a to týden před tradiční Dočesnou. Michal David je úspěšný zpěvák i hudební skladatel, jeho hity stále baví prakticky všechny generace. V české populární hudbě se pohybuje od 80. let minulého století. Zpěváka doprovázel soubor M. David Band, který s ním spolupracuje pěknou řádku let a dvě vokalistky.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MUZIKÁL KLEOPATRA OPEN AIR - ÚSTÍ NAD LABEM 2013 Jeden z nejoblíbenějších muzikálů u nás přijel v pátek 21.6.2013 do Letního kina v Ústí nad Labem, kde měl v rámci KLEOPATRA TOUR 2013 premiéru pod otevřeným nebem. Byla to jedinečná podívaná a vynikající pěvecké výkony Kamily Nývltové (Kleopatra), Mariana Vojtka (Caesar) a Josefa Vojtka (Antonius). Muzikálové drama osudového příběhu lásky dvou velkých Římanů a egyptské královny představili sami tvůrci Michal David a Filip Renč. Navíc před představením věnovali Michal David a Oldřich Lichtenberg vyplavenému Domovu seniorů ve Velkém Březně 100 tisíc Kč.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - PARTIČKA NA VZDUCHU - SLANÝ 2013 Improvizační show Partička v rámci své tour dorazila ve středu 19.6.2013 i do Letního kina ve Slaným. Zábava byla tak hustá, že by se dala krájet. Připomeňme si jí v následujících fotografiích.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - 1. SELSKÉ SLAVNOSTI - ROUDNICE NAD LABEM 2013 V neděli 16.6.2013 se konaly 1. Selské slavnosti v Roudnici nad Labem na Lobkowickém zámku, jeho nádvoří a okolí. Slavnosti doprovodila přehlídka zemědělské techniky, ochutnávka vín, uzenin a sladkostí. K vidění byl také historický šerm nebo živá zvířata, které si mohly děti pohladit. K poslechu hrála živá hudba a zazpívali i známí zpěváci jako Petr Rezek a Dalibor Janda.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - PARTIČKA NA VZDUCHU - ČESKÝ KRUMLOV 2013 Povedená parta chlapíků rozesmívá miliony lidí u televizních obrazovek. Ve čtvrtek 13.6.2013 jste je mohli vidět v akci na vlastní oči a užít si bezprostřední atmosféru. Legendární Partička totiž dorazila do Pivovarské zahrady v Českém Krumlově. Oblíbenou šestici tvoří Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Igor Chmela, Daniel Dangl a Marián Čurko.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - PARTIČKA NA VZDUCHU - ÚSTÍ NAD LABEM 2013 Podruhé za půl roku bavila oblíbená Partička věrné v Ústí. A dokonce byla lepší než minule, v lednu, kdy Geňa ochořel a nedorazil ani spíkr Dan Dangl. Ondra Sokol, Igor Chmela, Geňa Genzer i Michal Suchánek improvizovali ve středu 12.6.2013 v ústeckém Letním kině, nepršelo, vlastně celý den nespadla ani kapka. Paráda!
Zobrazit fotografie z fotogalerie - KONCERT MICHALA DAVIDA - PŘÍBRAM 2013 Michal David rozparádil 24.5.2013 Příbram. V pátek večer zazpíval v Letním kině a opět se potvrdilo, že zpěvák, který má tolik hitů a jehož texty písní zná úplně každý, se hledá velmi obtížně. Plácek určený pro koncerty byl zaplněn a nikomu nevadilo, že občas drobně sprchlo. Vždyť některé písně si to až říkaly. Céčka už ale sbíral úplně každý a Michala Davida v závěru vyprovázel obrovský aplaus dvou tisícovek návštěvníků.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - KONCERT MICHALA DAVIDA - KOLÍN 2013 V Kolíně na zimním stadionu se Michal David s kapelou zastavil v pátek 26.4.2013 na svém dlouhoočekávaném koncertu. Tři tisícovky fanoušků si s ním zazpívalo všechny nejvějtší pecky. V hudební kapele, která Michala Davida doprovází, působí i baskytarista Pavel Jakub Ryba.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MUZIKÁL KLEOPATRA TOUR 2013 - LIBEREC Jeden z nejoblíbenějších muzikálů u nás přijel ve čtvrtek 11.4.2013 do liberecké Tipsport areny v rámci Kleopatra tour 2013. Byla to jedinečná podívaná a vynikající pěvecké výkony Josefa Vojtka a Kamily Nývltové. Muzikál měl premiéru 22. února 2002 v pražském Divadle Broadway. Divácký zájem byl ovšem takový, že ještě v roce 2008 proběhla obnovená premiéra a na začátku roku 2012 mohli diváci navštívit některé představení z limitované série 40 repríz. Kleopatra je původní český muzikál, pojednávající o životě Kleopatry VII., poslední egyptské panovnice. Mezi dalšími historickými postavami diváci uvidí i dva Kleopatřiny osudové muže - Ceasara a Marca Antonia. Měli jste možnost vychutnat si neobyčejný příběh ženy, jež vládla Egyptu až do jeho obsazení Římem. Hudbu k muzikálu složil Michal David, autory libreta, scénáře a textů jsou Zdeněk Borovec, Lucie Stropnická a Lou Fanánek Hagen. Režisérské taktovky se ujal Filip Renč.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MICHAL DAVID ČPP CLASSIC TOUR - HRADEC KRÁLOVÉ 2013 Michal David se představil v rámci své ČPP Classic tour v pondělí 4.3.2013 v KC Aldis v Hradci Králové. V rámci tohoto koncertu Michal David představil své nejkrásnější lovesongy v podání symfonického tělesa a v instrumentálech, které ještě nebyly uvedeny. Písně jako Největší z nálezů a ztrát, Každý mi tě lásko závidí, Je to blízko, Pár přátel, Nenapovídej a mnoho dalších jste mohli slyšet v klasickém pojetí 26-tičlenného symfonického orchestru pod taktovkou Petra Chromčáka a klavíru, na který hrál zpěvák sám. Během večera se k němu připojila vítězka Hlasu Československa Ivanna Bagová a operní pěvecké trio La Gioia.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - PARTIČKA - LIBEREC 2013 V pátek 11.1.2013 v MCU Koloseum Liberec praskal sál ve švech. Suchánek, Chmela, Sokol a Kohák - v té sestavě herců (a hostující režisér Aleš Háma) hráli hry z oblíbené TV Partičky . Sice nedorazil Geňa, protože omarodil, režisér Jakub „Zadar" Kohák byl záskok. „Ten je jen třicetiprocentní kripl," komentoval jeho sádru a berle Ondřej Sokol. Obě vyprodaná vystoupení proběhla v 17:30 a ve 20:00 hodin.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - PARTIČKA - ÚSTÍ NAD LABEM 2013 Ve čtvrtek 10.1.2013 v Domě kultury Ústí nad Labem praskal sál ve švech. Suchánek, Chmela, Sokol a Kohák - v té sestavě herců (a hostující režisér Aleš Háma) hráli hry z oblíbené TV Partičky . Sice nedorazil Geňa, protože omarodil, režisér Jakub „Zadar" Kohák byl záskok. „Ten je jen třicetiprocentní kripl," komentoval jeho sádru a berle Ondřej Sokol. Obě vyprodaná vystoupení proběhla v 17:30 a ve 20:00 hodin.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - VÁNOČNÍ KONCERT HANY ZAGOROVÉ - MLADÁ BOLESLAV 2012 Hana Zagorová a Petr Rezek s kapelou Boom!Band Jiřího Dvořáka potěšili mladoboleslavské publikum na vánočním koncertě, který se konal ve čtvrtek 20. prosince v Domě kultury. Návštěvníci ve zcela zaplněném sále zažili dvou a půl hodinový koncert, v němž první část patřila vystoupení Petru Rezkovi a poté sklízela ovace publika držitelka devíti Zlatých slavíků Hana Zagorová.Po interpretaci několika nejznámějších skladeb a směsi plné největších hitů Hany Zagorové se na pódium vrátil Petr Rezek, aby společně představili duet Duhová víla. Hana Zagorová v samém závěru koncertu přidala i jednu ze svých nejoblíbenějších skladeb "Maluj zase obrázky". Publikum si ještě vyžádalo přídake v podobě společného duetu Rezka a Zagorové Vánoční tajemství. Po koncertě následovala ve foyer Kulturního domu autogramiáda a řada diváků si na místě pořídila CD nebo DVD s Hanou Zagorovou a Petrem Rezkem.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - VÁNOČNÍ KONCERT MARTY KUBIŠOVÉ - ÚSTÍ NAD LABEM 2012 Zpěvačka s nezaměnitelnou barvou hlasu Marta Kubišová oslavila svoje významné životní jubileum i s ústeckými fanoušky. Drobná a vlídná žena se do povědomí Čechů zapsala jako ochránkyně zvířat a dáma s charakterem, která v roce 1968 vyjádřila svůj nesouhlas s politickým systémem, i když ji to stálo kariéru. Vyniká ještě jednou vlastností, působí neskutečně vlídně a pokorně. Své fanoušky prostě umí dojmout. Marta Kubišová v Ústí nad Labem představila i novinkovou píseň z připraveného muzikálu Touha jménem Einodis, který bude mít premiéru v červnu 2013 na Letní scéně Divadla Ungelt. Pěvkyně samozřejmě zazpívala své největší hity. Fanoušky přivítala veselou S nebývalou ochotou. Pokračovala největšími hity Depeše, Nechte zvony znít, Loudá se půlměsíc, Cesta a dalšími.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - KONCERT MICHALA DAVIDA - ÚSTÍ NAD LABEM 2012 V sobotu 25.8.2012 se uskutečnil po roce v Ústí nad Labem v Letním kině MEGAKONCERT Michala Davida. Fanynky křičí: „Michal je ďábel". Celé kino zpívá diskotékové hity osmdesátých let. Kdo nenašel místo v hledišti, nezbývá mu než si sednout na schody nebo přilehlý trávník. Při autogramiádě má ostraha zpěváka co dělat, aby udržela zábrany. Zpěvák Michal David po roce zaplnil ústecké Letní kino. Michal se vracel do Ústí rád a nevěřil, že se mu opět povede zaplnit celé Letní kino a z koncertu měl velmi dobrý pocit. Také byl rád, že mohl na plátně pustit svůj videoklip k písni Čas Vítězství, který loni v Ústí natáčel. Fanynky dokonce hodnotily letošní koncert daleko lepe než loňský. Přišlo jim, že letos zpívalo a tancovalo daleko více lidí. S Michalem Davidem mají spojené své první lásky.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - KONCERT MICHALA DAVIDA - MLADÁ BOLESLAV 2012 Michal David rozparádil 27.6.2012 Mladou Boleslav. Ve středu večer zazpíval na městském koupališti a opět se potvrdilo, že zpěvák, který má tolik hitů a jehož texty písní zná úplně každý, se hledá velmi obtížně. Plácek určený pro koncerty byl zaplněn a nikomu nevadilo, že v první půlce skvělého vystoupení sprchlo. Vždyť některé písně si to až říkaly. Céčka už ale sbíral úplně každý a Michala Davida v závěru vyprovázel obrovský aplaus dvou tisícovek návštěvníků.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - KONCERT MICHALA DAVIDA - SLANÝ 2012 Populární zpěvák Michal David zaplnil v pátek 25.5.2012 večer hlediště Letního kina ve Slaném. Fanoušci všech věkových kategorií si přišli poslechnout nejen jeho největší hity, ale také nové písničky. „S návštěvou jsem spokojený. Zpívat před tolika lidmi je úžasné. Na Slaný mám také hezké vzpomínky z mládí. Nikdy nezapomenu na to, jak jsme do Slaného jezdili stavět zeď na zahradu k Frantovi Janečkovi,“ dodal český hitmaker. Fotograf: Zděnek Jelínek
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MEGAKONCERT MICHALA DAVIDA - LIBEREC 2012 Popová legenda české hudební scény Michal DAVID vystoupil ve středu 11.4.2012 v Liberecké Tipsport areně. Nechyběly především jeho největší hitovky, pár písní z nového alba Čas vítězství a křest CD a DVD záznamu koncertu z pražské Lucerny.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - KONCERT HANY ZAGOROVÉ A PETRA REZKA V pondělí 19.března 2012 se konal v Kongresovém centrum ALDIS v Hradci Králové koncert Hanky Zagorové a Petra Rezka. Každý zazpíval své největší hity a závěrem i své největší duety. Koncert sklidil ohromný úspěch.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - VÁNOČNÍ KONCERT HANY ZAGOROVÉ 2011 V neděli 18. prosince 2011 se v Domě kultury v Ústí nad Labem uskutečnil beznadějně vyprodaný Vánoční koncert Hany Zagorové. Jako host vystoupil matador české populární hudby Petr Rezek. Oba interprety doprovodila známá skupina Jiřího Dvořáka.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - TŘI SESTRY GAMBRINUS TOUR 2011 Letos již podeváté v řadě vyrázil legendární rockový cirkus jménem Tři sestry na svoje velkolepé Tři sestry Gambrinus tour po vlastech českomoravských. Do Ústí nad Labem zavítali v pátek 2.září za vydařeného počasí. Na koncertech se opět postupně prostřídali známí a milí hosté: E!E, Doctor P.P., De Bill Heads nebo MZH.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MICHAL DAVID 2011 Popstar osmdesátých let rozezpívala a roztančila tisíce fanoušků všech generací, kteří dorazili v pátek do ústeckého Letního kina. Zaplněné ústecké Letní kino sledovalo v pátek večer dvouhodinové vystoupení zpěváka Michala Davida. Ústecký koncert je výjimečný tím, že na něm zpěvák natočil videoklip ke své nové písni. Skladbu musel zahrát třikrát, aby kameramani byli spokojení. Ústecké publikum mu opakovaně vytvořilo skvělou atmosféru. Publikum složené z fanoušků všech generací si se zpěvákem mělo možnost zazpívat notoricky známé hity jako například Po cestách růžových, Každý mi tě lásko závidí, Céčka, Poupata, Decibely lásky, Pár přátel nebo Nonstop.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - MILADAFEST 2011 Ústecký amfiteátr přivítal v sobotu 21.5.2011 jednu z největších hudebních akcí v tomto regionu - MILADAFEST 2011 Publiku se představila legenda českého punku Visací zámek, stejně jako aktuální hvězdné formace Vypsaná fiXa a Wohnout nebo snad tisíckrát obměněný Krucipusk. Tyto čtyři taháky dne doplnili rockoví Škwoři a nastupující generace v podobě Imodia. Předpověď počasí hrozila občasnými bouřkami, ale příjemnými teplotami. Bouřkové počasí se v severních Čechách naštěstí nepotvrdilo a tak celý den proběhl za krásného, slunečného počasí.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - Tři sestry Gambrinus tour 2010 Zahájení velkolepého turné k oslavám 25-ti let Tří sester proběhlo v pátek 28.5.2010. Svědkem této velké události se stalo Letní kino v Ústí nad Labem. Oslavu zahájil Liberecký soubor De Bill Heads po nich Doctor P.P., E!E a nádherný večírek završil více jak dvouhodinový blok Tří sester, o přestávce vyplněný produkcí Sahulových písní v podání smíšeného mužstva M.Z.H. a Synů výčepu. Letní kino se v průběhu večera skutečně zaplnilo, návštěvníci mohli produkci sledovat na velkoplošné projekci, umělci se nezapomněli občerstvovat z dnes již tradičního výčepu přímo na pódiu. A kdo nestihl Tři sestry Gambrinus tour 2010 v Ústí nad Labem, může se už teď těšit na další ročník.
Zobrazit fotografie z fotogalerie - OLYMPIC 2008 Známými rockovými písněmi a baladami se rozezněl ve středu 27. srpna 2008 sál Kulturního domu v Ústí nad Labem, kam se sjelo téměř 700 fanoušků legendární skupiny Olympic s frontmenem Petrem Jandou. Nestárnoucí Olympic, letitý výherce všech českých hitparád, si dokázal více než 40 let udržet fanoušky všech věkových kategorií.
POSLEDNí PřIDANé FOTKY
Dětský den v Ústí nad Labem 2018 - V sobotu 2.6.2018 jsme uspořádali největší Dětský den v Ústí nad Labem v Městských sadech, kde se z celou dobu přišlo podívat cca 2000 návštěvníků.
Dětský den v Ústí nad Labem 2018 - V sobotu 2.6.2018 jsme uspořádali největší Dětský den v Ústí nad Labem v Městských sadech, kde se z celou dobu přišlo podívat cca 2000 návštěvníků.
Dětský den v Ústí nad Labem 2018 - V sobotu 2.6.2018 jsme uspořádali největší Dětský den v Ústí nad Labem v Městských sadech, kde se z celou dobu přišlo podívat cca 2000 návštěvníků.
Dětský den v Ústí nad Labem 2018 - V sobotu 2.6.2018 jsme uspořádali největší Dětský den v Ústí nad Labem v Městských sadech, kde se z celou dobu přišlo podívat cca 2000 návštěvníků.
Dětský den v Ústí nad Labem 2018 - V sobotu 2.6.2018 jsme uspořádali největší Dětský den v Ústí nad Labem v Městských sadech, kde se z celou dobu přišlo podívat cca 2000 návštěvníků.
Dětský den v Ústí nad Labem 2018 - V sobotu 2.6.2018 jsme uspořádali největší Dětský den v Ústí nad Labem v Městských sadech, kde se z celou dobu přišlo podívat cca 2000 návštěvníků.
Dětský den v Ústí nad Labem 2018 - V sobotu 2.6.2018 jsme uspořádali největší Dětský den v Ústí nad Labem v Městských sadech, kde se z celou dobu přišlo podívat cca 2000 návštěvníků.
Dětský den v Ústí nad Labem 2018 - V sobotu 2.6.2018 jsme uspořádali největší Dětský den v Ústí nad Labem v Městských sadech, kde se z celou dobu přišlo podívat cca 2000 návštěvníků.
Dětský den v Ústí nad Labem 2018 - V sobotu 2.6.2018 jsme uspořádali největší Dětský den v Ústí nad Labem v Městských sadech, kde se z celou dobu přišlo podívat cca 2000 návštěvníků.
Dětský den v Ústí nad Labem 2018 - V sobotu 2.6.2018 jsme uspořádali největší Dětský den v Ústí nad Labem v Městských sadech, kde se z celou dobu přišlo podívat cca 2000 návštěvníků.
Dětský den v Ústí nad Labem 2018 - V sobotu 2.6.2018 jsme uspořádali největší Dětský den v Ústí nad Labem v Městských sadech, kde se z celou dobu přišlo podívat cca 2000 návštěvníků.
Dětský den v Ústí nad Labem 2018 - V sobotu 2.6.2018 jsme uspořádali největší Dětský den v Ústí nad Labem v Městských sadech, kde se z celou dobu přišlo podívat cca 2000 návštěvníků.
© 2011 - 2018 SuperKoncerty.cz
vytvořil DYNAMIC software